Ulubiona strona miesiąca [Kwiecień 2017]

Cześć wszystkim! Wpadłem na pomysł, że co miesiąc będę udostępniał na blogu zestawienie stron, które w danym miesiącu najbardziej mi pomogły. Mam nadzieję, że akcja pomoże uczciwym twórcom internetowym, a i Wy z tego skorzystacie 😉 Zacznijmy zatem od miesiąca Kwiecień!

Język włoski

Na blogu od jakiegoś czasu próbowałem zachęcić Was do nauki języka włoskiego. Najpierw przez lekcję o kolorach włoskich, następnie opisałem moje wrażenie po pobycie we Włoszech.

Kwiecień głównie poświęciłem nauce języka włoskiego. O ile potrafię mówić płynnie w języku angielskim, o tyle mam duże problemy z włoskim. Wymowa i dość duże różnice w gramatyce potrafią mnie doprowadzić do szału. Na szczęście udało mi się znaleźć podstawywloskiego.pl. Na stronie przygotowane są słowniki, kurs dla początkujących, czy lekcje gramatyczne. Rzecz jasna wszystko za darmo i bez większych przeszkadzających reklam. Niestety nie miałem możliwości sprawdzić innych stron o języku włoskim. Wiem, że dość duża ilość z nich to płatne kursy, bądź wizytówki kursów stacjonarnych z kilkoma lekcjami. Czy jednak podstawywloskiego są jedyne? Nie wiem, ale polecam.

A jaką stronę wy polecicie w tym miesiącu? Piszcie w komentarzach!