Prawo po naszej stronie

wpis w: Artykul dnia, Blogi, Prawo | 0

Prawo po naszej stronie – Zmiany w prawie w przystępny sposób.

prawo-po-naszej-stronie-plBlog Prawo po naszej stronie – To prawo, kodeksy, reguły opisane dla każdego w przystępny i prosty sposób. W współczesnym świecie przebywamy dosłownie w sieci kodeksów i ustaw. Poruszając się w tym co nazywamy rzeczywistością, jak lalki trzymani jesteśmy przez niewidzialne linki normatywnego matrixu. Błahe wyjście po soczek dla dziecka do hipermarketu wiąże się z kodeksami ruchu drogowego, zawarciem umowy sprzedaży, wszelkimi przepisami dotyczącymi działania kiosku: prawem bhp, ochroną środowiska itd. Nie wspominając już o hipotetycznej ewentualnej kradzieży naszych zakupów.

Blog Prawo po naszej stronie w przeciwieństwie do aktów prawnych ma być prosty i zrozumiały. Osoby prowadzące bloga to doświadczeni adwokaci, prawnicy i radcy – wszyscy dokładnie i wszechstronnie obeznani z poruszanymi na blogu problemami, jak również podchodzący do prawa z pasją i zaangażowaniem, dlatego też znajdziesz tu zrozumiałe wyjaśnienie prawnych zagadnień.

Prawnicy prowadzący blog chcą się dzielić informacjami na temat nowiutkich nakazów, orzecznictwa, interpretacji. Prezentują sprawy dyskusyjne takie jak ryczałt dla kierowców czy zmiany w ustawie o krs, skłaniające do polemik i różnych punktów widzenia. Starają się angażować w ważne dyskusje prawnicze, które pojawiają się wraz z przyspieszającą zmianą prawa wprowadzaną przez aktualny rząd. Ambicją prowadzących blog jest posługiwanie się językiem klarownym i zrozumiałym dla wszystkich.

Tak więc dla kogo jest ten blog – Prawo po naszej stronie ?

Dla wszelkich osób zainteresowanych tym, co nowego dzieje się w szeroko pojmowanym świecie prawniczym. Chcemy aby osoby szukające podpowiedzi, a przynajmniej informacji, w konkretnych sprawach, także się nie zawiodły. Odwiedź nasz blog Prawoponaszejstronie.pl i zdobądź wiedzę.

Przekonaj się, że warto.